طراحی نما - دکوراسیون داخلی - طراحی ویلا - بازسازی ساختمان
loading...

کامپوزیت نما

اجراکار نما بازدید : 312 سه شنبه 24 دی 1398 زمان : 11:47

بخار نیز مانع سوختن چوب در دماهای بالا میشود. 1. یک مهندس معمار قبل از طراحی می بایست به سطح مالی کارفرما نیز توجه کند زیرا اگر کارفرما توان مالی اندک داشته باشد ، زیبا ترین و اصولی ترین طراحی نمای ساختمان را نمی توان اجرا کرد. در نمای بیرونی ساختمان ها می توان از مصالح مختلفی مانند چوب ، آجر ، آلومینیوم ، سرامیک و… استفاده کرد. در واقع در این مرحله، ظاهر چوبهای معمولی بومی مانند چوبهای وادراتی مطلوب میشود. رنگکاری سطوح نماهای چوبی ترمووود به علت تغییر شکل کمتر ترمووود و مقاومت بیشتر آن در برابر پوسیدگی و فرسایش محیطی دوام بیشتری دارد و فواصل رنگکاری مجدد نماهای چوبی ترمووود نسبت به چوبهای دیگر طولانیتر است. ایجاد یک یا چند صفحه فلزی نیز می تواند قسمتی از استخر یا حوض حیاط شما را به شکل یک آبنما دربیاورد. چوب ترمووود یک چوب اصلاح شده و اشباع شده با حرارت است که برای نمای ساختمان استفاده می شود . نکته ای در طراحی نمای ترمووود حائز اهمیت است همنشنی آن با مصالح دیگر بکار گرفته شده در نما است. با توجه به اینکه اولین ارتباط مخاطب با هر پروژه به وسیله نمای آن صورت میگیرد طراحی نمای ساختمان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است و تاثیر بسزایی در ذهن مخاطب از خود به جای میگذارد. کیفیت شیشه و ضد عایق صوتی و حرارتی بودن آن بسیار حائز اهمیت می باشد . 1. جهت افزایش کیفیت و سرعت اجرای نمای ترمووود توصیه میشود نصب و اجرای نمای ترمووود را بهعنوان آخرین مرحله اجرا در نما در نظر گرفت.

اجرای نمای چوبی ساختمان

نمای ساختمان حاصل تجربه و افکار معماران می باشد که توسط متدهای متعدد روز دنیا و بر اساس متریالهای مختلف اجرا و پیاده سازی می شود . بخشی از محیطی است که هر روز در معرض دید است. ۲۰ روز از زمان اجرا گذشته باشد. استفاده از چوب های نامرغوب زیرسازی باعث تابیده شدن چوب رویه نما در طول زمان می گردد . این محصول به علت دارا بودن دانه بندی نیاز چندانی به زیرسازی ندارد. از این مصالح برای سایه بان پنجره ها و بالکن ها و جلوگیری از دید به داخل بنا استفاده می شود. با نابودی خانه های خود آشفته، مشتریان تلاش می کردند تا تلاش خود را برای بازگرداندن ارتباط عاطفی قوی که به خانه قبلی باز می گردید، بازسازی کنند. نما، اولین جز در ارتباط با مخاطب است که باید از تمامی جهات زیبایی شناختی مورد بررسی قرار گیرد. تبصره 1: تمامی مدارک با مهر و امضای طراح معمار، ناظر و مجری ساختمان ارائه گردند. چنانچه کارفرما طراحی نورپردازی را هم از مجری بخواهد، هزینه طراحی نما افزایش پیدا خواهد کرد. افزایش ساختوساز در جامعه باعث شده است مردم و سازندهها به دنبال اجرای نمای متفاوت و زیبا مثل اجرای نمای ترمووود هستند. اگر شما هم این روزها درگیر اجرا یا بازسازی نمای ساختمان هستید، احتمالا کم و بیش درباره اجرای نمای خشک ساختمان و مزایای آن به گوشتان رسیده است! 1. ایجاد ضایعات ساختمانی را کم می کند


 2. 2-1- قرارداد حاضر و ملحقات و پیوست ها


 3. نمای مدل اسپایدر لوله ای


 4. انعطاف پذیر بالا


 5. ایجاد نمای پایدار با قابلیت جذب انرژی ساختمان


 6. طراخی داخلی و خارجی نماهای ساختمانامکان بازیافت مصالح بهکاررفته در طراحی نمای خشک از ویژگی های منحصربهفرد این نماها می باشد، از طرفی، تمامی قطعات این نماها بهطور جداگانه قابل تعمیر میباشند ازاینرو هزینۀ کم تعمیرات آن نیز قابلتوجه است. نقشه این ساختمان در دو طبقه طراحی شده و دارای دو طبقه جداگانه زیرزمین و همکف است . بواسطه آن که فرایند ترمو از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نمی نماید، تولید آن ارزانتر است. خیلی از شکستهای زندگی به خاطر اینه که نمیدونیم چقدر به موفقیت نزدیک بودیم، وگرنه هرگز تسلیم نمی شدیم. چوبی که امروزه برای نماسازی به کار می رود، خیلی از مشکلات سابق را ندارد. امروزه استفاده از سنگ تراورتن به دلیل داشتن تنوع طرح و رنگ توانسته در میان انواع سنگ هایی که می توان از آنها به عنوان سنگ نما بهره جست جایگاه خوبی را کسب نماید . برای اجرای طراحی نما با سبک مدرن می توان ، از چندین متریال استفاده کنیم تا تنوع و زیبایی را در طراحی نما همزمان با سادگی داشته باشیم . بایستی این نکته را در خاطر داشته باشیم که قیمت ترموود بسته به شرایط متغیر بوده و چون محصولی وارداتی است، کلیه مواردی که روی واردات تاثیر دارند نیز بر قیمت چوب ترمو تاثیرگذار خواهند بود. آنها هم جواب میدهند.برخی ادعا میکنند که از فنلاند وارد میکنند در صورتی که اینگونه نیست.روسیه و چین و استونی نیز ادعا دارند که ترمووود خوبی دارند، درحالیکه دارای بیمهنامه وگارانتی نیستند.

اینگونه چوب پس از روغنکاری روی آن بسیار زیبا و دلربا می باشد و میتوان این زیبایی را منحصربهفرد نامید. همچنین به طراحی نمای مغازه و دکوراسیون ویترین مغازه که هر کدام طراحی متفاوت دارند و به جذب مشتری کمک می کنند می پردازیم و شما را راهنمایی می کنیم . اجرای نمای لوور با اتصال به سازه ای به نام خورشیدی که دارای دندانه ها می باشد و کلیت قرارگیری لوورهای آلومینیومی را از زاویه صفر درجه با افزایش تا ۵/۶۷ درجه امکان پذیر می سازند. پلان ساختمان دوبلکس واقع در نبش کوچه است و دارای سظح دسترسی از دو طرف جنوب و شرق است .این پلان از شرق به میزان 13.8 و از غرب 15 متر پیشروی دارد.نوع سازه ساختمان مصالح بنایی است. بسته به میزان فضایی که در اختیار دارید می توانید یک محوطه سبز ایده آل و زیبا اجرا کنید. اجرای نماهای آجری باید در شرایط محیطی مناسب با دما و میزان رطوبت استاندارد انجام گیرد. نمای آجری سبب ایجاد فضایی دلنشین و زیبا می شود و به علت داشتن ضریب انتقال حرارتی پایین نقش بسزایی در ایجاد عایق حرارتی در یک ساختمان دارد . اما اگر کیفیت آن ها پایین تر باشد در این صورت قیمت هایی که برای آن ها در نظر گرفته می گردد پایین تر خواهد بود.

و تنها ایراد آن قیمت بالا تر آن نسبت زیر سازی چوبی می باشد. زیرسازی سیمانی (سیمان کاری): این نوع زیرسازی عموما برای سطوحی استفاده میشود که صاف هستند و شامل برآمدگی یا شکل خاصی نیستند که احتیاج به ساخت یا پیاده سازی داشته باشد. 10. بهتر است زیرسازی نمای ترمووود، رنگ شود. اگر شما هم به طراحی نمای ساختمان مدرن ۵ طبقه با معماری ایرانی نیاز دارید ، در این بخش قصذ داریم شما را با یکی از این پروژه ها آشنا کنیم. چوب یکی از اولین مصالح ساختمانی است که بشر برای ساخت خانه با آن آشنا گردید. ویژگی ها و مزایای بسیار زیادی که روش ترمو پارت در اجرای نمای ساختمان دارد باعث شده است تا از این روش در ساخت و اجرای کلبه ی چوبی و همچنین اجرای تابلو های چوبی نیز استفاده شود. این نرم افزار برای تمامی معماران و آرشیتکت ها مناسب بوده و کاربرد آن نیز بسیار آسان می باشد. سوراخ کردن تخته باید با دقت بالایی انجام شود برای انجام این کار می توانید تخته ها را در کارخانه های مربوطه سوراخ کنید. علاوه بر انتخاب جنس مصالح، باید در انتخاب رنگ مصالح و طراحی نورپردازی نمای خارجی ساختمان، حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید نمایی شیک و متفاوت را برای ساختمان خود طراحی کنید.

اگر این مقاله آموزنده را دوست داشتید علاوه بر اینکه می خواهید درباره اجرا نما کامپوزیت (راهنمای کامل) مهربانی راهنمایی کسب کنید به صفحه وب مراجعه کنید.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 3

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 36
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 27
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 1359
 • باردید دیروز : 7206
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 23164
 • بازدید ماه : 15684
 • بازدید سال : 1146855
 • بازدید کلی : 1146855
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی